Bet365, Unibet – promočné akcie

unibet mobil“Myslím, že je potrebné, aby niekto zažiaril reflektor a myslím, že to urobila,” povedal Gray nervóznym úsmevom o neprípustných slovách, ktoré vyplnili Rouseyho soliloquies. “Nesúhlasím s tým, ako to urobila, to nie je to, ako by som to urobil, ale Bet365 myslím, že to urobila dobre. Myslím, že je to určite oveľa taktnejší spôsob, ako to mohla urobiť, ale súčasne je tu veľa fanatizmu, ktorá sa deje v ženských športoch a ženských bojových športoch. “Až do chvíle, kedy Rousey vyrazil z bronzového olympijského džudu na vrchol UFC, bojové ženy nemali mocný hlavný prúd. 25-ročnému Greyovi, 75 kg medailovej nádeji, ktorá zápasí vo štvrtok, sa cítilo, že silné ženy nemali silný hlas.Rousey povedal, že je v Bet365 poriadku byť tvrdý, bojovať a byť hrdý na ženskú identitu, ktorá teraz prichádza s týmto pojmom. Až do Rouseyho by nemala prísť do Rio nadšená silou, ktorú cíti v ramenách. Predtým, ako mala všade na svete pochybnosti. Vyzerala príliš svalnatá? Zdá sa, že je príliš veľká? Čo si ľudia myslia?

Späť na strednej škole zápasila s Bet365 chlapcami. Toto je cesta pre každú ženu, ktorá chce dosiahnuť elitnú úroveň zápasenia. Aby sa dostali na olympijské hry, najprv musia byť tie dievčatá, ktoré zápasia s tímom chlapec. Na mnohých miestach, kde staromódne pojmy chcú držať dospievajúce dievčatá z rovnakých rohoží ako chlapci, myšlienka mladého Adeline Grey je nepríjemná.Ale mala šťastie, že žije na predmestí Denveru v Lakewoode v Colorade, kde jej tréneri uvítali a učili ju a dali jej šancu. A aj v tomto bezpečném prostredí sa myšlienka boja , Bola posadnutá tým, že je tenká, pretože to boli to dievčatá. Jej vplyv, povedala, bola Britney Spears. Ale ako padesaťpercentný Bet365 zápasník nemôže vyzerať ako Britney Spears. Ona bojovala s pojmom snažiť sa byť chudá, keď jej šport vyžadoval, aby mala veľké ramená a silné ramená. Myslela si, že sa s ňou stretne s priateľmi v škole, ale až neskôr zistil, že sa jej títo priatelia bojí. Bola taká silná, že sa bojí, že by im ublížila. “Vždy som sa bál ľudí, ktorí ma mylne chápu ako chlapec,” hovorí. “Nikdy som nemal vysoký telesný tuk.Mal som štíhlé boky a ja som mal, samozrejme, nie príliš veľké prsia, a tak som sa v detstve zaoberal tým, že som dal singlet a ľudia si mysleli, že vyzerám ako chlapec. A viem, že naopak, keď sa dostanete na strednú školu, dostanete boky a hruď a veci začínajú trochu chmurnější, keď chlapci dostávajú svaly. A potom máte obavy z druhej strany. Máte obavy, že vaše ženské krivky a celulitída sú v našej spoločnosti tak negatívne. A je to strašné. “Vidí to, čo nazýva” krásne mladé dievčatá “, ktoré prichádzajú do klubu zápasov a rastú desivé pri pohľade na seba v zápasnících. Zistí, že beží každému a hovorí im, aby ignorovali negatívne myšlienky.

“Som rád:” Jednoty nie sú vyrobené pre nás! “Povedala. “To nie je fér!Myslím, že tieto dievčatá majú 16 a 17 rokov a ich telá nemôžu byť dokonale dokonalé pre to, čo sú. Majú ťažkú ​​prácu a odhodlanie a majú taký negatívny význam, že vidia akýkoľvek rozdiel, ktorý nie je svalnatý, ale stále je v dosahu. Dievčatá, ktoré sú príliš milí, majú nižšie telesné tuky a veľké svaly, majú obavy, že sú príliš mužní. A tak je to neustále zdesenie, že nikdy nie ste spokojní so svojím telom a je to problém pre všetky ženy, bez ohľadu na to, či máte 16 rokov a nie sú športovci, až po športovcov. Máte taký stredný rozsah, ktorý je dokonalý a nikdy sa naozaj nedostane, pretože sa neustále mení a podľa toho, kto sa na vás pozerá, mení sa neustále. “Preto si myslí, že Rousey zmenil všetko.Vidí to v spôsobe, akým sa ženy kŕmia v triede vzpierania a pyšne zobrazujú svoje svalnaté chrbty. Cíti, že ženy nie sú považované za príliš mužné, ak sú silné. Nedávno bola mentorom mladistvého zápasníka z Nevady, dievčaťa, o ktorej si myslí, že by mohla byť niekedy dobrá. Pred niekoľkými týždňami prišla dievča s ňou na chvíľu.Do tej doby dievča vyzeralo niečo podobné tomu, čo Gray nazýva “tomboy.” Najprv si Gray myslela, že to je práve to, ako dievča chce byť, ale keď rozprávali, uvedomila si, že to, čo dievča myslelo, že musí byť, ak sa chystá zápas deň. Dňa potom, ako sa dievča vrátilo domov, nosila sukňu do školy a jej matka zavolala Grayovi v slzách, nadšená, že jej dcéra sa dozvedela, že nemusí vyzerať ako chlapec, wrestler. “Pre mňa bolo dobré učiť mladé dievčatá, že sa nemusíte vyhýbať bojovým športom, pretože nechcete stratiť svoju ženskosť,” povedala. “Nemám pocit, že by som stratil niečo z môjho.”

Preto, keď časopis ESPN požiadal Grey, aby nahý v Body Issue, súhlasila. Skúsenosť bola znepokojujúca. Nie je ľahké stáť s cudzími ľuďmi bez toho, aby ste nosili oblečenie.Občas sa obávala, ako bude vyzerať. Bude mať na bokoch príliš veľa tuku? Potom sa zastavila. Má to, čo nazýva “atletickým ženským telom” a to je to, čo chcela ukázať. Keď časopis vyšiel, bola nadšená. Fotografie, ktoré publikovali, spôsobili, že sa zdala byť silná, elegantná a elegantná, čo je presne tak, ako sa uvidí. “Myslím, že to vykresľuje všetku moju tvrdú prácu a odhodlanie a aké skutočné ženské telo vyzerá ,” povedala. “Nie som grécky boh v žiadnom prípade, s 0% telesného tuku, s nerealistickými, podľa mňa, ženskými rozmermi z modelu Victoria’s Secret. Práve kto som v týchto obrázkoch a milujem ich. Nikdy nie je zlá vec, keď ľudia hovoria, že ste dobrí na veciach a vyzeráte pekne. ”

Zasmiala sa.Miluje tento svet Rousey, tento svet silných žien, ktorí sa môžu slobodne stať sami seba a nemajú pocit sebapozorovania o svojej sile. A napriek tomu sa vždy zamýšľa nad dvojitým štandardom, táto myšlienka, že ženy ako ona sa nikdy nebudú plne akceptovať, že budú navždy zachytené povrchnými rozsudkami. Keď tam sedela, v miestnosti v olympijskom parku premýšľala o amerických mužských zápasníkoch, ktorí boli v miestnosti len pár minút predtým, robiac rozhovory za veľkým stolom. Pozerala sa na to, že tam sedia v regáloch v bundách Team USA a žasla nad tým, aké ľahké to bolo, aby vyzerali účelne a dominantne, s ich stoickými výrazmi.Oni sa objavili hlboko v thoughts.Ronda Rousey pravdepodobne bojovať až do budúceho roka, prezident UFC hovorí čítať viac

Ona premýšľala o svoje vlastné výrazy a ľutoval, že aj ona nemohla vyzerať rovnako. A myslela na frázu “odpočíva sa tvár sučky” a ako to je príliš často ako sú ženy posudzované. Znepokojuje ju, že musí byť vedomá jej výrazov, keď sedí pred ľuďmi, vediac, že ​​keď ľudia vidia, že ju vážne pozerá, že sa musí nejako nahnevať. Prečo to tak musí byť, napadlo ju. Preto sa tiež obdivuje Rouseymu, pretože Rousey sa nebojí, ako vyzerá jej tvár.Rouseyho vážna tvár je jej silná tvár a zdá sa, že nezaujíma, čo si ľudia myslia.

“Nie sme zvyknutí vidieť silnú sebaistú ženu ako Ronda Rousey,” povedal Gray. “A ona dostane túto negatívnu konotáciu. Vždy má túto ženskú tvár, keď je pravdepodobne len jej normálna tvár. “Ale teraz sú zvyknutí na silu. Vďaka olympijskému medailistovi z džudu, ktorý sa stal MMA superstar, je miesto pre Adeline Gray, miesto pre dievča z Nevady a miesto pre ostatných amerických zápasníkov, ktorí sedia v tejto miestnosti vedľa nej.

zdroj: najlepšie podmienky pre stávkovanie